Na podstawie art. 92 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2006r. Nr 164, poz. 1163, tekst jedn.), Zamawiający informuje o rozstrzygnięciu postępowania na zakup i dostawę dwóch samochodów (WZP/22/07):
W wyniku rozstrzygnięcia postępowania przetargowego na dostawę dwóch samochodów (sygnatura akt: WZP/22/07) jako najkorzystniejsza wybrana została oferta firmy NOVA Jasińska Spółka Jawna Hanna Jasińska, Rafał Jasiński z siedzibą w Lublinie, al. Kraśnicka 217 B. Firma zaoferowała realizację przedmiotu zamówienia w cenie 221.854,56 zł brutto.
Wykonawca spełnia warunki udziału w postępowaniu, oferta jest zgodna w swej treści ze specyfikacją istotnych warunków zamówienia i Wykonawca jako jedyny złożył ofertę w postępowaniu.
Warszawa, 27 września 2007r.